Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету побували з екскурсією в Запорізькому окружному адміністративному суді

07.11.2018 12:48 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес екскурсія

П’ятого листопада року в черговий раз свої двері для студентів юридичного факультету Запорізького національного університету гостинно відкрив Запорізький окружний адміністративний суд. Студенти 4 курсу мали змогу у рамках проведення «Тижня права», за ініціативи декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць та підтримки керівництва суду, відвідати судові засідання.

На початку заходу керівник апарату суду Любов Балика привітала гостей та зазначила, що Запорізький окружний адміністративний суд є одним із найкращих в Україні як за рівнем оснащення, так і за показниками судочинства, а також побажала натхнення та плідної праці протягом заходу.
У рамках заходу студенти відвідали судові засідання за участю суддів: Ігоря Садового, Юлії Калашник, Олександра Прасова та Наталі Стрельнікової. Учасники ознайомилися з особливостями судових засідань, набули корисного досвіду, отримали багато важливої і цікавої інформації та ряд позитивних емоцій.
Для студентів цей досвід став дуже корисним, адже у подальшому вони можуть вивчати предмет «Адміністративне судочинство», брати участь у різноманітних моделюваннях судових засідань, які відбуваються на юридичному факультеті, а також застосовувати отримані знання на практиці.
Наприкінці заходу керівництво юридичного факультет ЗНУ висловило велику вдячність керівництву Запорізького окружного адміністративного суду за багатолітню плідну співпрацю, яка сприяє формуванню правової еліти не лише Запоріжжя, але й усієї України.

Юридичний факультет