Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціології та управління організував тренінги для школярів

Факультет соціології та управління організував тренінги для школярів

08.11.2018 08:47 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління співпраця зі школами

Представники факультету соціології та управління запропонували освітній громадськості не лише численні заходи із залученням викладачів, але й учнів. Так, студенти й викладачі вишу завітали до Запорізького навчально-виховного комплексу №67 та провели там цікаві й пізнавальні тренінги.

В перший день кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології Таісія Ратушна провела тренінг на тему “Критичне мислення та медіаграмотність”. Тренінг розпочався з визначення поняття фейків, їх різновидів, технологій створення та способів ним протистояти. Школярі поділились своїми знаннями про сучасний медіапростір, а потім на практиці розпізнавали фейкові та правдиві новини.
Наступного дня на школярів чекав майстер-класна тему «Ораторське мистецтво», який проводив Едуард Бойко, цьогорічний переможець конкурсу ЗНУ в номінації «Студент-артист року». Він виділив головні аспекти вдалого публічного виступу, поділився особистими секретами щодо комбінування різних типів темпу та ритму голосу. Найбільш цікавими для учнів виявили поради щодо того, як позбутись страху перед публічними виступами і як можна привернути та, головне, утримати увагу аудиторії. На цьому профорієнтаційна робота факультету соціології та управління не закінчується, в планах ще багато візитів до інших шкіл не тільки міста, а й області.
Факультет соціології та управління