Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету завітали до Національного заповідника «Хортиця»

Студенти історичного факультету завітали до Національного заповідника «Хортиця»

Студенти  історичного факультету завітали до Національного заповідника «Хортиця»
08.11.2018 15:12 Все Факультети Історичний Історичний факультет освітній процес працевлаштування екскурсія

Частиною роботи історичного факультету є профорієнтація студентів від самого початку навчання на майбутнє працевлаштування. Однією із галузей діяльності випускників факультету є робота в музейних установах. Саме тому нещодавно група студентів І курсу історичного факультету під керівництвом куратора, доцента кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Сергієм Білівненком відвідала на о. Хортиця музейний комплекс Національного заповідника.

Старший науковий співробітник відділу історії, випускниця факультету Олена Кравцова провела для студентів спеціалізовану екскурсію по території музейного комплексу «Запорозька Січ». Під час екскурсії обговорювалися окремі напрямки експозиційної та реставраційної роботи музейників. Студентів цікавили особливості роботи з музейними пам’ятками-оригіналами та способи виготовлення допоміжних музейних предметів для експозицій.
Зустріч виявилася і своєрідним майстер-класом із проведення екскурсій на високому фаховому рівні, за що пані Олена отримала заслужені оплески від студентів. Також під час зустрічі йшлося про подальшу співпрацю між Національним заповідником та Національним університетом.

Історичний факультет