Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету зустрілися з роботодавцями

Студенти економічного факультету зустрілися з роботодавцями

09.11.2018 08:47 Все Факультети Економічний Економічний факультет працевлаштування студентів зустріч із роботодавцями

Нещодавно на економічний факультет ЗНУзавiталифахiвцi з роботи з персоналом ТОВ «СiльпоФуд»Вiкторiя Петрук та ВалерiяСiващенко, якiзустрiлисязi студентами другого курсу освітньо-професійних програм «Фiнанси і кредит», «Облiк і аудит», «Управлiння персоналом та економіка праці».

Захід було організовано з метою ознайомлення студентiв з особливостями функцiонуванняпiдприємства та висвiтлення актуальних можливостей щодо працевлаштування. Фахiвцi розказали про кадрову полiтику ТОВ «СiльпоФуд», зокрема щодо надання робочих мiсцьмолодi, сприяння кар’єрному зростанню молодих спеціалістів, створення комфортних умов для підвищення продуктивності праці.Сьогоднi на цей напрям діялності звертається все бiльша увага з боку керiвництвапiдприємства.
Із метою сприяння розвитку працiвникiв товариством активно проводяться програми «СвiтталантiвСiльпо», «Битва професіоналів» та iншi. Студенти мали можливiсть побачити у вiдеопрезентацiях, як вiдбуваютьсятакi заходи, та отримали друковану продукцiю на згадку про зустрiч.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2290000464362667

Економiчний факультет