Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели І етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

09.11.2018 09:05 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Декада популяризації філологічних дисциплін Міжнародний мовно-літературного конкурсу ім Т Шевченка

Сьомого листопада в рамках Декади популяризації філологічних дисциплін в Економіко-правничому коледжі пройшов відбірковий етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Участь у цьогорічному випробуванні взяв 81 студент І-ІІ курсів.

Із метою максимально об’єктивного оцінювання конкурсанти були розподілені на дві аудиторії. Із завданнями студентів ознайомили викладачі-філологи, а допомагали проводити конкурс призначені спостерігачі (Ковтун О.О. та Білоус А.О.). Конкурсні завдання були покликані з’ясувати рівень обізнаності студентів із життєвим і творчим шляхом Кобзаря. Написання ж твору-роздуму допомогло визначити, чи є творче надбання Тараса Шевченка наразі актуальним для молоді, чи варто канонізувати його постать.
Другокурсникам запропонували написати твір у форматі власного висловлення, з особливостями якого вони знайомляться під час підготовки до ДПА у формі ЗНО. Найбільші складнощі викликало завдання, в якому потрібно було визначити, із якої поезії взято рядки. Пояснити це можна сприйняттям шевченкової поезії як суцільного метатексту. За успішне виконання всіх завдань студенти могли отримати 45 балів.
Конкурсні роботи перевірятимуть викладачі української мови та літератури: Данілкіна О.В., Доброскок С.О., Грушанська А.В., Коваль О.Ю., Матвєєва В.Є. та Стеценко А.О. Переможці визначатимуться колегіально за максимально набраною кількістю балів, щоб обрати представника, який гідно відстоюватиме честь ЕПК в наступних етапах конкурсу.
Символічним завершенням конкурсного випробування стало відвідування студентами коледжу вистави «Вість благая Кобзаря» в музично-драматичному театрі ім. В. Магара.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2190565207934025&type=3

Економіко-правничий коледж