Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У навчальній лабораторії телевізійної журналістики ЗНУ створили черговий випуск студентської програми «ТV BOOK»

09.11.2018 10:04 Все Головні новини Випуск студентської програми «ТV BOOK»

Цього тижня вийшов новий випуск студентської телепрограми «ТV BOOK» (ведучий – Олександр Шелухін). Нагадаємо, що випуски таких інформаційних програм, присвячених важливим подіям у житті ЗНУ, цікавим історіям, зустрічам із видатними особистостями вишу тощо, – важливий складник навчання студентів факультету журналістики ЗНУ. Адже їхні викладачі дбають, аби майбутні фахівці під час перебування у виші не лише успішно засвоювали теоретичні знання, але й здобували необхідні професійні навички на базі навчальної лабораторії телевізійної журналістики кафедри журналістики.

Ці інформаційні випуски підготовлені силами студентів факультету й працівниками навчальної лабораторії, зокрема за участі доцента кафедри журналістики Алли Тернової та завідувача навчальної лабораторії телевізійної журналістики ЗНУ Катерини Вавілової.
Так, над цим випуском працювали: Алла Тернова, Катерина Вавілова, Оксана Житнюк, Наталія Коростильова, Таїсія Зозуль, Каріна Невмивака, Інна Малахова, Олександр Шелухін, Анастасія Дворянкіна, Арина Пономаренко, Євген Рябко, Яна Потоцька.
Переглянути їх можна щопонеділка на великій перерві першої зміни (10.55-11.25) та другої зміни (14.15-14.30). Приміщення холів усіх навчальних корпусів вишу оснащені телевізорами, і в цей час вахтери вмикають локальний канал, аби всі охочі дізналися про важливі й цікаві події із життя ЗНУ. А щосереди представники навчальної лабораторії телевізійної журналістики викладають черговий випуск новин на ютуб-канал.
Так, у випуску цього навчального тижня можна переглянути інтерв’ю з доцентом кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю факультету журналістики Іриною Бондаренко, в якому вона розповіла про стратегію, тактику і методику педагогічної роботи із студентами, про імідж і образ викладача, педагогічні принципи, про стосунки із студентами та жіночі слабкості. Також у рубриці «Музичний хіт-парад ЗНУ» ведуча Каріна Невмивака представить топ 5 нових найпопулярніших пісень серед студентів, а у рубриці анонсів про цікаві події у Запоріжжі та виші студентство може дізнатись про культурні і спортивні заходи, нові кінопрем’єри, спектаклі, день відкритих дверей та Кубок першокурсника. Ознайомитися із новинним випуском «ТВ BOOK» можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=m5YISMN6V0o