Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету відвідали майстер-клас роботодавця

Студенти економічного факультету відвідали майстер-клас роботодавця

Студенти економічного факультету відвідали майстер-клас  роботодавця
09.11.2018 12:59 Все Факультети Економічний Економічний факультет співпраця з роботодавцями

На економічному факультеті 8 листопада 2018р. відбулася зустріч з Ампілоговою Світланою Олегівною – головним бухгалтером ПАТ “Запоріжсталь”, випускницею Запорізького національного університету.

На зустрічі були присутні декан економічного факультету, професор Череп Алла Василівна, завідувач кафедри фінансів, банківської справи і страхування Кущик Анатолій Петрович, викладачі економічного факультету та студенти 2-4 курсів освітніх програм “Фінанси і кредит”, “Облік і аудит”, “Економічна кібернетика”.
Під час зустрічі Світланою Олегівною був проведений майстер-клас на тему “Лідерські якості випускників економічного факультету як запорука їх працевлаштування”, на якому студенти ознайомилися з можливостями проходження виробничої практики на базах відділів планування, АСУ та неперервного вдосконалення ПАТ “Запоріжсталь”.
Зацікавлені студенти поставили цілу низку питань, що стосувалися:
– можливості подальшого працевлаштування на ПАТ “Запоріжсталь” після проходження виробничої практики,
– вимог до знань випускників без досвіду роботи під час проходження співбесіди,
– основних завдань, які необхідно виконувати студентам під час практики,
– програмного забеспечення, що використовується на підприємстві,
– можливості подальшого кар’єрного зростання.
На ці та інші питання студенти отримали докладні відповіді. Наприкінці заходу його учасники подякували почесній гості й організаторам зустрічі за корисну й цікаву інформацію.

Економічний факультет