Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У третій день «Кубка першокурсника - 2018» жартували про іміджмейкерів, мафію та різнобічні таланти математиків

У третій день «Кубка першокурсника - 2018» жартували про іміджмейкерів, мафію та різнобічні таланти математиків

У третій день «Кубка першокурсника - 2018» жартували про іміджмейкерів, мафію та різнобічні таланти математиків
12.11.2018 09:03 Все Головні новини Факультети Факультет Менеджменту Юридичний Математичний центр культури Кубок першокурсника

Свої універсальні та різноманітні таланти в третій день конкурсу демонстрували шановній публіці й журі студенти перших курсів юридичного, математичного факультетів та факультету менеджменту. І все заради того, аби отримати головний перехідний приз – Кубок першокурсника. Нагадуємо, що їхні кращі виступи будуть представлені на гала-концерті конкурсу, що відбудеться вже 14 листопада о 16.00 в актовій залі навчального корпусу № 2.

Деякі зміни сталися цього конкурсного дня й у складі журі. Виступи оцінювали: голова журі, фахівець Центру культури ЗНУ, бренд-менеджер компанії «Peter Greven Physioderm» в Україні Антон Осадчук; учасник стендап-проекту «Каліфорнія», сценарист телевізійних проектів, редактор та ведучий Ліги Сміху ЗНУ, Відкритої Запорізької Ліги КВН, Запорізької Ліги Сміху Микита Налівкін; лауреат всеукраїнських фестивалів, керівник вокальної студії «Кантилена» центру культури Наталія Пиріг. До них приєдналася експерт-консультант конкурсу «Кубок першокурсника 2018», директор центру культури Юлія Янько.

Нагадаємо, що конкурс оцінюється за 5 критеріями: відео-візитівка «Мій факультет – мій вибір», концертна програма, сценічна майстерність, конкурс вболівальників та конкурс декоративного оформлення.

У творчий марафон цього дня першими стрімко увірвалися представники факультету менеджменту. Як завжди, вони розпочали виступ із відеопрезентації, обґрунтовуючи власний вибір факультету. Надалі публіка змогла побачити, як молодь проводить своє дозвілля. Звичайно, весело: спілкується, знайомиться, розважається. Проте не всім щастить бути успішним, і саме задля цього головний герой події – першокурсник – відправляється за наукою до Вищого інституту, аби стати успішною, сучасною людиною. Тут його починають готувати кращі іміджмейкери – викладачі універсальних наук – хореографи, вокалісти, стилісти тощо, кожен із яких проводить свій урок. Після чого життя героя суттєво змінюється. Він переконується: якщо знаходишся у безвихідній ситуації, треба щось обов’язково змінити в житті, працювати над собою, і не соромитися це робити – тоді знайдуться друзі й ті, хто допоможе, відтак прийде бажаний успіх. Гучними оплесками вболівальники також зустріли номера творчої групи менеджерів: студенти підготували багато пісень, які вражали чудовим вокалом виконавців, хореографічні постановки, а особливу увагу публіки та журі здобув авторський вірш Поліни Жарової.       

Високо оцінили студентська публіка вишу та члени журі також виступи команди «Феміди». Із їхньою появою не тільки сцену, а й увесь зал одразу заполонила мафія на чолі із Доном Патроном. Саме йому, за сюжетом, принесли неприємну звістку про появу в його місті молодої, чесної та непідкупної дівчини-детектива, яка тільки того й прагне, аби спровадити за грати керівника місцевої мафії. Вона відправляє свого помічника Андрія, аби той познайомився із донькою Дона Патрона – Монікою. А у цей час життя мафіозі йде як завжди: донька з подругами розважається, а її батько мріє, аби вона вступила на юридичний факультет, щоб таким чином отримати владу й в усіх правничих структурах. Молодь при цьому продовжує розважатися: слухає співи найкращих солістів сучасності та гітариста, які володіють одразу кількома мовами, танцює та спілкується.

Саме у цій атмосфері творчості й знайомиться із Монікою помічник детектива, який пропонує їй руку й серце. Проте дівчина відсилає його спочатку до батька, аби отримати дозвіл на це весілля. Той із другом, який є дрібним мафіозі, знаходить дім Дона, просить руки його доньки. Аж тут несподіванка: детектив слідкувала за ними й хоче викрити мафію. Отже головного героя охоплюють сумніви щодо вибору, чому надати перевагу: допомогти детективу покласти край пануванню мафіозі або вийти самому одразу в дамки – одружитися з Монікою та «злити» детектива Дону Патрону. Врешті-решт, він обирає останнє – бути із «сім’єю». Адже юридичний факультет – це і є єдина сім’я, така собі університетська «мафія». Про що й співали в заключній пісні учасники цього конкурсу.

Схвалення публіки отримали як хореографічні постановки, вокальні номери, так і виступи солістів й музикантів юридичного факультету, які студенти представили під час інсценізації нічного клубного життя молоді. Не залишився непоміченим й цікавий гумор другорядних персонажів постановки.

Неабияку підтримку публіки отримала конкурсна програма математичного факультету, під час якої розповіли кілька історій про становлення майбутніх студентів-математиків. Це й Кирило, який шукає себе: за бажанням батьків він відвідує репетиторів, але прагне ще чогось цікавішого, аніж математика. Так він знаходить застосування своїм талантам у групі музик, якими керує Даня. Цей хлопець також полюбляє музику та спів, але його неочікувано виганяють із групи, яку він сам створив. Де ж тепер він зароблятиме гроші на навчання? А от Ілля демонструє журналістські здібності – він ведучий новин на студентському ТБ. Ось і засмучена дівчина-танцівниця, яку покинув хлопець, або, навпаки, три веселі хлопця. Усі вони різні, але можуть допомогти один одному, поєднавши зусилля разом в одному драйвовому проекті. Так і має бути, коли на факультеті збираються молоді, талановиті й різнобічно обдаровані особистості: спільно вони не тільки можуть навчатися, але й жартувати, співати, танцювати, грати на музичних інструментах тощо. Особливої привабливості виступам команди надали велика кількість інструментальних моментів та жартівливі частівки, виконані тріо математиків, які співали про навчання, стипендію і про сесію.

Цього конкурсного вечора неабиякий запал та підготовку продемонстрували й групи підтримки факультетів, які вигукували кричалки, гучно аплодували, розмахували прапорами факультетів тощо. А ведучі, якими у цей день були Ілля Горобцов та Слава Задорожня, розважали публіку опитуваннями про міфи та факти. Окремі конкурсні номери і яскрава сценічна майстерність, влучний гумор першокурсників були відзначені подарунковими сертифікатами від представників журі конкурсу. 

 

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2289042721125108

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини