Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті науковці обговорили стан правової освіти в умовах трансформаційних процесів

13.11.2018 09:32 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет наукова діяльність конференція молода наука

На юридичному факультеті завжди приділяють увагу багатогранному розвитку студента у всіх галузях. Тому традиційним уже стало проведення науково-практичної конференції «Правова освіта та правова наука в Україні в умовах сучасних трансформаційних процесів».

Так, 9 листопада відбулася публічна презентація доповідей від учасників. На початку заходу присутніх привітала декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Вона зазначила, що мета заходу – зробити доступною для науковців інформацію про основні підвалини реформування правової освіти та правової науки в Україні в умовах сучасних трансформаційних процесів, механізм її реалізації в Україні.

Із першою доповіддю виступила студентка другого курсу Людмила Холодій, яка розповіла про необхідність залучення майбутніх юристів до діяльності наукового товариства. Студентка четвертого курсу Валерія Тимошенко певним чином продовжила дану доповідь, акцентувавши увагу на тому, що юридичний факультет завжди сприяє становленню наукових, ділових та особистих контактів між ученими різних закладів  вищої освіти й наукових установ України та світу.

Також студенти та викладачі подискутували з приводу найбільш гострих проблем, що виникли останнім часом у галузі правової освіти, та намагалися знайти оптимальні шляхи їхнього вирішення з формулюванням конкретних пропозицій щодо змін та доповнень чинного законодавства та практики їхнього застосування.

Захід відбувся за активної участі Лабораторії проблем нормотворчої діяльності та правозастосування, що діє на базі юридичного факультету ЗНУ.

Юридичний факультет