Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики долучилися до важливої соціальної акції

Студенти факультету журналістики долучилися до важливої соціальної акції

13.11.2018 13:54 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики волонтерство соціальна акція

Студенти та викладачі Запорізького національного університету ніколи не залишаються осторонь волонтерського руху. Так, десятого листопада вони долучилися до акції, ініційованої представниками громадської організацій «Всеукраїнська співдружність «Пошук зниклих дітей», головна мета якої полягає у протидії поширенню інформації про продаж наркотиків.

Координаторам від університету стала заступник декана з навчальної роботи факультету журналістики Наталія Тяпкіна. На її пропозицію відгукнулось студентство факультету журналістики.

Під час акції студенти разом із небайдужими жителями міста зафарбували написи, які пропонують придбати наркотичні речовини на будинках Олександрійського району, що останнім часом все частіше з’являються на фасадах будинків, парканах та біля освітніх закладах.

Усього під час акції було замальовано близько 100 надписів. За словами студентів, особливість цієї акції полягає у її періодичності, тобто потрібно замальовувати такі написи постійно.

Також цього дня акція проходила у Шевченківському та Комунарському районах і до неї міг долучитися кожен охочий.

Факультет журналістики