Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університетська профспілка запрошує відвідати екскурсії та переглянути вистави

Університетська профспілка запрошує відвідати екскурсії та переглянути вистави

13.11.2018 14:27 Все Головні новини Первинна профспілкова організація дозвілля свято екскурсія театр

Найближчим часом представники університетської спільноти можуть відвідати вистави, які пропонують запорізькі театри, а також здійснити подорож вихідного дня до м. Дніпра. Адже для членів первинної профспілкової організації ЗНУ передбачені суттєві знижки на усі культурно-масові заходи.

Так, профспілка університету вже у найближчі вихідні – 17 та 18 листопада о 18:30 – запрошує відвідати Запорізький академічний обласний театр юного глядача і переглянути пікантну комедію на одну дію за твором сучасного французького письменника, драматурга, філософа Еріка-Еманюеля Шмітта – «Розпусник». Авантюрна п’єса оповідає про особисте життя славнозвісного філософа й письменника Дені Дідро.

Перед ним постає завдання написати статтю про мораль, і для мислителя такого масштабу нічого простішого не може й бути. Однак жінки… Вони все ускладнюють. Пан Дідро ніяк не може зосередитися, адже біля нього постійно крутиться спокуслива інтелектуалка-художниця. Раптово навідується юна, надзвичайно мила і зваблива мадемуазель Гольбах. А за нею з несподіваними екзальтованими ідеями заскакує рідна донька або, як завжди невчасно, з'явиться дружина. Чуттєве життя нахабно руйнує, здавалося б, уже написану статтю. Усе несподівано перевертається, істина вислизає з поля зору. Так хто ж він, пан Дідро? Філософ? Розпусник? Драматург? А може, Актор? Авантюрний сюжет, дотепні діалоги та іронічне свідчення відносності всіх понять, що існують. А головне, глядачам не доведеться нудьгувати!

Режисер-постановник п’єси – заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Геннадій Фортус. В ролі Дідро – заслужений артист України Максим Березнер. У постановці задіяні також молоді артисти – випускники спеціальності «Акторська майстерність» ЗНУ.

Вартість квитків для членів ППО ЗНУ: партер – 75,00 грн, балкон – 25,00 грн.

Переглянути виставу в Театрі одного актора «КРИК» можливо й тим поціновувачам театру, які 18 листопада відвідають м. Дніпро. Представники ППО ЗНУ пропонують студентам, викладачам та співробітникам здійснити екскурсію, яка передбачає: 11:45 – збір групи біля Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки; 12:00 – відправлення із Запоріжжя; 13:30-17:00 – вільний час, прогулянка Набережною, відвідування ТРЦ «Мост-Сіті», де розташовані кав’ярні, болуінг, льодовикова ковзанка тощо.

Кульмінацією вечора вихідного дня стане перегляд о 18:00 вистави «Непізнані» (за мотивами повісті С. Цвейга «Лист незнайомої»). Унікальний у своєму роді Театр одного актора «КРИК» заснований українським театральним режисером, музикантом, Заслуженим артистом України (1994), Народним артистом України (2005), Лауреатом Національної премії України ім. Тараса Шевченка (2007) Михайлом Мельником. Він і єдиний актор цього театру, який здійснює різнопланові за жанром, цікаві й оригінальні постановки.

Відправлення учасників екскурсії із м. Дніпра – о 20:30, прибуття до Запоріжжя – о 22:00 (бібліотека). Вартість цієї цікавої подорожі для групи з 40 осіб: 150 грн. До неї включено: проїзд комфортабельним автобусом, страховка, супровід керівником групи, квиток у театр.

Ще одна цікава подорож до м. Дніпра відбудеться 24 листопада. У програмі туру «Дніпро»: 09:30 – відправлення із Запоріжжя (Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека); 11:30-13:30 – екскурсія на сучасний металургійний електросталеплавильний завод «Інтерпайп Сталь». Відвідувачі познайомляться з історією створення заводу –  витвору сучасного урбаністичного мистецтва,  почують розповідь про єдину в Україні новітню кабельну підземну лінію надвисокої напруги 330 кВ, про роботу одного з кращих у світі інженерів, який створює інноваційний екологічний електросталеплавильний комплекс тощо.

У рамках туру з 13:30 до 15:30 відбудеться оглядова автобусна екскурсія містом, знайомство з його історією, легендами про заснування, учасники подорожі прогуляються Набережною, відвідають Монастирський острів тощо.

Вільний час – з 15:30 до 17:00 – зможуть провести у ТРЦ «Мост Сіті». І на завершення екскурсійного дня – відвідають музей ретро-автомобілів «Машина часу» або переглянуть виставу у Театрі одного актора «КРИК».

Вартість тура для групи з 40 осіб становить 150,00 грн.

Наразі представники університетської профспілки розпочали підготовку до новорічних свят. Традиційно передбачається показ новорічної інтермедії у приміщенні навчального корпусу № 8, а також подарунки для членів профспілки освітян та їхніх дітей: квитки на новорічні вистави (цирк, драмтеатр, ТЮЗ) та у кіно (кінотеатр ім. Довженка), солодкі подарунки («Новорічне свято» – для дорослих, «Новорічна сумочка» – для дівчаток, «Веселий автобус» – для хлопчиків).

Нагадаємо також: до 20 січня триває прийом заяв на оздоровлення дітей у літніх дитячих таборах відпочинку на Азовському узбережжі. Здійснюється бронювання місць на літній відпочинок в ССОТ «Славутич».

До кінця поточного місяця представники ППО ЗНУ надають консультації і допомогу в оформленні декларацій для подання на субсидію.

З усіх питань звертайтесь до профспілки за адресою: навчальний корпус № 4, аудиторія 209, 212, 311 або за тел: 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48.

Профспілка ЗНУ