Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП вивчали фінансове мислення

На факультеті СПП вивчали фінансове мислення

13.11.2018 16:04 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП фінансове мислення

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся майстер-клас на тему: «Фінансове мислення. Перезапуск». Його організатором виступила викладач Вікторія Грандт. Серед учасників були присутні студенти, магістри, викладачі. На заході обговорили такі теми: як раціонально використовувати гроші, навчитися відкладати їх, почати багато заробляти, наскільки для нас є болючим фінансове питання, як не відчувати себе ніяково, якщо не можеш придбати ту чи ту річ, чи взагалі є гроші в Запоріжжі?

Вражали і вправи, які наглядно показали поточний матеріальний стан учасників та їх можливості в даний момент. Також на заході готували список двадцяти людей із близького оточення. В кінці вправи тренер запитала: «Хто зі списку цих людей живе так, як у ваших мріях?». Висновок такий, що доки у вашому оточенні немає людей, які живуть краще ніж ви, ви також будете мислити, як вони,і не виходити за межі комфорту. Коли вас оточують люди з бажаним вами статусом, ви більш ближче до своєї мети. Не просто так говорять, що людина – це не окрема одиниця, а одне ціле зі своїм оточенням!

Отже, учасники отримали купу нової цікавої інформації та лайфхаків щодо використання грошей, залишились дуже задоволені та з радістю чекатимуть на наступний майстер-клас такого формату.

Валерія Псьол, Катерина Цвєткова