Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету співпрацюють із міським територіальним центром соцобслуговування

14.11.2018 15:40 Все Головні новини Факультети Біологічний волонтерство флешмоб

Студенти біологічного факультету ЗНУ активно займаються волонтерством. Так, у рамках діяльності соціального сектору студентської ради факультету вони активно прагнуть допомогти тим, хто потребує їхньої підтримки. А голова соцсектору – студентка 4 курсу спеціальності «екологія» Марія Шевченко – і власний час, вільний від навчання та участі в житті факультету, присвячує добрим справам.

Вона постійно як волонтер відвідує Запорізький міський територіальний центр соцобслуговування (надання соціальних послуг) відділення денного догляду Комунарського району. Там у денний час збираються для спілкування й соціальної адаптації люди з обмеженими можливостями. Співробітники центру та волонтери проводять для відвідувачів заняття, прагнуть, прагнуть, щоб денний час, проведений в установі, був для всіх цікавим і корисним.
Так, Марія Шевченко, яка відвідує хореографічну студію «DALS» центру культури ЗНУ, запропонувала організувати танцювальний флешмоб до Міжнародного дня людей з особливими потребами.
Пропозицію підтримали співробітники центру та його відвідувачі. Розпочалися репетиції, під час яких Марія була вражена позитивним настроєм своєї команди флешмобу і тим, як вони прагнуть добре підготувати номер.
Студентка розповідає, що вперше опинилася в центрі на прохання подруги. Разом із нею заняття в хореографічній студії «DALS» відвідувала студентка спеціальності «соціальна педагогіка» Єлизавета Євсєєва, яка часто відвідувала центр як волонтер. Вона ж, коли мала переїхати до іншого міста, звернулася до Марії із проханням завітати до центру соцобсулговування замість неї. Та погодилась і тепер продовжує добру справу знайомої.
Соціальний педагог територіальний центр соцобслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Сарсадких, розповідаючи про діяльність Марії Шевченко, щиро дякує їй за небайдужість і активну громадську позицію. Вона переконана, що участь у флешмобі гуртує відвідувачів центру і викликає в них багато позитивних емоцій. Також Наталія Миколаївна зазначає, що у центрі завжди раді волонтерам, які прагнуть допомогти тим, хто поруч із ними й потребує підтримки.

Біологічний факультет