Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Близько 200 студентів факультету журналістики разом із викладачами відвідали музично-драматичний театр

15.11.2018 10:16 Все Головні новини Факультети Журналістики Патріотичне виховання дозвілля

Чотирнадцятого листопада студенти та викладачі факультету журналістики ЗНУ побували в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В. Г. Магара. Разом із деканом Віктором Костюком представники журфаку переглянули виставу «Вість благая Кобзаря…» режисера Руслана Проценка.

Цей спектакль – літературно-музична композиція, в основу якої покладена поезія Т. Г. Шевченка та факти з біографії митця. Вони майстерно поєднані між собою і показані через діалог поета з сучасниками.
За сюжетом спектаклю молодий хлопець зустрічає дівчину, яка читає «Кобзар». Шукаючи відповіді на питання «Хто ми? Що ми? Де наше коріння?», вони подорожують творами Шевченка. Перед ними розгортаються події історичної поеми «Гамалія», кривавий бій з поеми «Гайдамаки», сатиричної поеми «Сон» («У всякого своя доля»), образи поета та його коханих жінок.
Дійство на сцені демонструвалося на фоні полотен Т. Г. Шевченка та супроводжувалося відео-проекцією.
Присутні отримали величезне задоволення від майстерної акторської гри і цікавого режисерського задуму. За словами студентів, їх найбільше вразила інтерпретація сучасниками подій минулого.

Валерія Санатарчук, студентка 4 курсу факультету журналістики