Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у проведенні інформаційного дня «Випускник-2019» у смт Розівка

15.11.2018 11:23 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність інформаційний день «Випускник-2019»

Нещодавно представники Запорізького національного університету зустрівся з абітурієнтами смт Розівка на єдиному інформаційному дні «Випускник-2019» організованому відділом сприяння зайнятості в Розівському районі Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості. Гостинно зустріли ЗНУ провідний фахівець профорієнтації відділу сприяння зайнятості у Розівському районі Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Юлія Панченко та начальник відділу Ірина Запорощенко.

На зустрічі виступили голова Розівської районної ради Олександр Мальований та голова Розівської селищної ради Олександр Щербань. Вони привітали старшокласників і наголосили, що перед абітурієнтами стоїть важливе завдання: визначитися із закладом вищої освіти, у який вони вступатимуть наступного року.
Представники ЗНУ розповіли учасникам заходу про особливості вступної кампанії-2019, про алгоритм успішного складання ЗНО, про те, як якісно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання тощо. Крім того, абітурієнтів познайомили з особливостями вступу до Запорізького національного університету й навчання на його факультетах, про навчання й дозвілля студентів і про можливості, які відкриваються перед його випускниками тощо.
Крім Запорізького національного університету на заході були присутні представники Ногайського коледжу, Оріхівського коледжу ТДАУ та Маріупольського електро-механічного технікуму.
Учасники інформаційного дня «Випускник-2019» подякували представникам ЗНУ за цікаву й корисну інформацію, яка допоможе їм у майбутньому зробити правильний вибір.

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування