Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ отримав Гран-прі в номінації «Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір» виставки «Освіта та кар'єра-2018» у Києві

16.11.2018 12:51 Все Головні новини Виставка гран-прі міжнародний простір

П’ятнадцятого листопада відбулося урочисте відкриття щорічної міжнародної спеціалізованої 34-ї виставки - «Освіта та кар'єра-2018: День студента-2018», яка працюватиме в столиці упродовж трьох днів. Традиційно – активним учасником цього масштабного галузевого заходу лишається Запорізький національний університет. Цього року виш отримав Гран-прі в номінації «Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір» та відповідний диплом за підписом Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя та директора Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Олега Спіріна.

Варто відзначити, що вже 34 виставка триватиме у приміщенні київського Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" з 15 по 17 листопада 2018 року. Її мета: залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору; інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном; презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів та «круглих столів» з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних освітянських технологій.
Цей різноплановий виставковий захід, присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном. Кожен охочий має змогу тут отримати інформацію про можливості освіти в Україні та за кордоном безпосередньо від представників як українських, так і закордонних навчальних закладів. Тих, кого цікавить навчання в Україні, на виставці «Освіта та кар’єра – День Студента 2018», зможуть побачити найпрестижніші українські виші, серед яких: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Національна академія внутрішніх справ, Національний фармацевтичний університет та інші вищі навчальні заклади з різних регіонів України, зокрема й Запорізький національний університет.
Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі мають можливість прослухати тематичні семінари та презентації від представників закордонних навчальних закладів, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», коледжів, університетів. До речі, виставка розрахована на тих, хто хоче отримати вищу освіту і навчатися в Україні або за кордоном, а також тих, кого цікавлять програми вивчення іноземних мов, середня освіта та працевлаштування як під час, так і після закінчення навчання. У виставці беруть участь навчальні заклади і організації з України, Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Норвегії, Польщі, Румунії, Словакії, Словаччини, Туреччини, Чехії, США, Франції, Швейцарії, а також провідні українські освітні агенції, Окремими павільйонами представлені навчальні заклади Польщі, Чехії, Словаччини та Франції. Організатори заходів: Товариство «Знання України» за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук України.