Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти активно долучилися до проекту з ребрендінгу в ЗНУ

Студенти активно долучилися до проекту з ребрендінгу в ЗНУ

16.11.2018 11:36 Все Головні новини Університет студентська рада ребрендінг обговорення

П’ятнадцятого листопада відбувся черговий етап обговорення утілення в життя кількох етапів іміджевої роботи Запорізького національного університету – важливого складника масштабної кампанії з ребрендінгу, яка на сьогодні триває у виші. Студенти-активісти ЗНУ зустрілися з автором ідеї та її розробником – Олександром Капровим. Крім того, у продовження обговорення студенти обговорили нові напрямки діяльності у цьому напрямку з ректором ЗНУ Миколою Фроловим. Усі зійшлися на думці про важливість і своєчасність проведення ребрендінгу вишу, а також обговорили його ключові етапи.

Олександр Капров у своєму виступі наголосив на важливості модерного впізнаваного логотипу для сучасного вищого закладу освіти. Він розповів студактиву про ідею, яку має втілювати логотип, значення елементів, використаних при його створенні, та девізу тощо. Крім того, спікер зачитав оцінку експертів цього логотипу, які, здебільшого, позитивно оцінили його форму, кольори, змістове наповнення.
Після цього голова студентської ради університету Марія Пересипко й представники різних факультетів, зокрема Костянтин Федосєєв, Євгенія Царегородцева, Антон Назаренко, Ілляс Абделауі та інші поставили Олександру Капрову низку запитань, пов’язаних з особливостями ребрендінгу в ЗНУ, його завданнями, змістом логотипу.
Студенти з усією відповідальністю поставилися до участі в обговоренні нового логотипу ЗНУ. Вони звернулися до досвіду провідних вітчизняних і зарубіжних вишів щодо створення власних впізнаваних знаків, розглянули процес вдалого ребрендінгу на прикладі Києво-Могилянської академії, звернулися до геральдики, аби з’ясувати для себе значення символів, які зустрічаються на запропонованому варіанті логотипу.
Своєю чергою, ректор Микола Фролов подякував студактиву за активну позицію в обговоренні ключових моментів створення якісної символіки ЗНУ та запросив приєднуватися до цього процесу й надалі.