Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ 17 листопада відбудеться фінал спортивно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» та День відкритих дверей в ЕПК

16.11.2018 15:06 абітурієнти спорт ЕПК День відкритих дверей

Сімнадцятого листопада в Запорізькому національному університеті відбудуться дві масштабні події. Йдеться про фінал Обласного спортивно-розважального турніру «Абітурієнт-2019» на Кубок ректора ЗНУ та День абітурієнта в ЕПК. Розпочнеться фінал турніру об 11.00 в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ (вул. Дніпровська, 35)

За звання найкращих спортсменів та за Кубок ректора ЗНУ змагатимуться найспортивніші абітурієнти – 12 команд по 7 учасників. У змаганнях візьмуть участь:
1. Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради;
2. Гімназія 2 імені Лесі Українки;
3. Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Енергодарської міської ради Запорізької області;
4. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 75;
5. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "ОСНОВА" Запорізької міської ради;
6. Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №86 Запорізької міської ради Запорізької області;
7.Запорізька спеціалізована школа I-III ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови Запорізької міської ради;
8. Запорізький Технічний Ліцей;
9. КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
10. Кушугумський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ст. – гімназія «Інтелект» Запорізького району;
11. Заклад загальної середньої освіти «Розумівська школа» Долинської сільської ради Запорізького району;
12. Запорізька гімназія №11 Запорізької міської ради.
На них чекають такі естафети: «Спритні стрибунці», «Волейбольні перегони», «Футбольний слалом», «Парний баскетбол», «Гігант-бол» та «Повітряний батл».
Телефон для довідок: 289-12-96
Також 17 листопада Економіко-правничий коледж ЗНУ гостинно зустрічатиме абітурієнтів – учнів 9 і 10 класів м. Запоріжжя й області – та їхніх батьків. Початок заходу о 10.00. Місце проведення: вул. Жуковського, 66 (навчальний корпус №2). На гостей коледжу чекає знайомство із керівництвом, викладачами і студентами, екскурсія студмістечком, захопливі квести, які допоможуть зануритися у майбутню професію й остаточно визначитися з фахом. Крім того, усі охочі зможуть отримати вичерпну інформацію про вступ до коледжу й навчання в ньому. Представники ЕПК пропонують тим, хто вже закінчив 11 класів, але досі остаточно не визначився із вибором спеціальності, – саме зараз вступити на вільні місця 2 курсу тих спеціальностей, де вони є вакантними відповідно до ліцензованих обсягів. Після завершення коледжу більшість його випускників традиційно продовжує навчання на факультетах ЗНУ. Неоціненний досвід практичної роботи за фахом молодші спеціалісти мають змогу отримати вже під час навчання у коледжі, адже тут забезпечена велика база для проходження практик представниками усіх пропонованих спеціальностей: починаючи від педагогічних практик у школах та ДЮСШ, до виробничих практик – у банках та фінансових установах, правничих структурах, туристичних агенціях (Туреччина), на провідних підприємствах області тощо.