Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники адміністрації вишу зустрілися із сенатором Сейму Республіки Польщі паном Артуром Важохою

19.11.2018 14:51 Все Головні новини Університет міжнародна діяльність академічна мобільність зустріч

Днями до Запорізького національного університету завітав сенатор Сейму Республіки Польщі пан Артур Важоха. Він зустрівся з керівництвом ЗНУ та Запорізької державної інженерної академії. Захід відбувся за ініціативи польської сторони.

Запорізький національний університет на заході представляли ректор Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар і проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук.

Своєю чергою, від Запорізької державної інженерної академії (із 1 січня 2019 року – Інженерний інститут ЗНУ) на заході були присутні ректор Віктор Банах, керівник відділу міжнародних зв’язків Віталіна Нікітенко та керівник Центру польської мови та культури Ганна Макушинська.

Під час робочої зустрічі присутні обговорили різноманітні важливі аспекти процесу реформування освіти, який на сьогодні триває і в Україні, і в Польщі. Зокрема, ректор ЗНУ Микола Фролов згадав про об’єднання ЗНУ та ЗДІА задля подальшого розвитку і надання якісних освітніх послуг.

Крім того, під час спілкування сторони проговорили можливі варіанти майбутньої співпраці в форматі Запорізька державна обласна адміністрація, ЗНУ та заклади вищої освіти й провідні творчі колективи Польщі.

Усіх учасників зацікавила можливість посилення академічної мобільності, обмін викладачами та студентами, можливість участі у спільних наукових проектах тощо.

Наприкінці заходу Микола Фролов подякував почесному гостю за увагу до Запорізького національного університету й висловив сподівання на подальшу співпрацю з польською стороною.