Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу взяли участь у майстер-класі від Христини Михайлюк

Студенти Торгового коледжу взяли участь у майстер-класі від Христини Михайлюк

20.11.2018 10:56 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж освітній процес майстер-клас

Нещодавно студенти Торгового коледжу ЗНУ взяли участь у майстер-класі від технолога департаменту кондитерського та хлібопекарного виробництва мережі «Сільпо-Фуд» Христини Михайлюк.

У рамках цього надзвичайно цікавого заходу студенти мали можливість долучитись до секретів виготовлення виробів із тіста. Тут вони познайомились із рецептурою виготовлення листкового тіста, на власні очі побачили, як відбувається на сучасному обладнанні замішування тіста та його розкатку. За допомогою трафаретів студенти самостійно зробили заготовки, а потім із них виготовили круасани.

Окрім цього, майбутні техніки-технологи харчової галузі долучились до виготовлення багетів, їх випічки та дегустації.

Студенти отримали задоволення від майстер-класу, а головне – знання та навички в роботі з тістом, що сприятиме розвитку їхньої професійної майстерності.

Висловлюємо подяку організаторам заходу, технологам департаменту кондитерського та хлібопекарного виробництва ТОВ «Сільпо-Фуд». Студенти особливо дякують за чудовий майстер-клас технологу департаменту Христині Михайлюк.

Фотогалерея:

Торговий коледж