Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбувся семінар із проблем і перспектив сучасних медіа

22.11.2018 11:27 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики кафедра теорії комунікації реклами та зв’язків з громадськістю семінар

Кафедра теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю факультету журналістики ЗНУ ініціювала проведення науково-практичного семінару «Проблеми та перспективи сучасних медіа», який відбувся 16 листопада і був присвячений відзначенню Дня радіо, телебачення та зв’язку України.

У заході взяли участь викладачі факультету.  Як зазначила  завідувач кафедрою теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю Віта Березенко, «потреба такої зустрічі й обговорення актуальних наукових проблем галузі соціальних комунікацій продиктована вимогами часу, потребою підвищення якості освіти, появою на ринку праці потреби в професіоналах у галузі інформації. Інформаційна діяльність вимагає навичок аналітики і передбачає розуміння процесів збирання, переробки, створення, зберігання, поширення та захисту інформації, тому варто окреслити, можливо, межі спеціальності, оскільки ефективне проведення інформаційної діяльності пов’язане із розуміння інформаційних потреб споживачів і якості інформаційного продукту. Саме ці два напрямки потребують максимального розгляду».

Основним доповідачем була доцент кафедри Ганна Полякова. Вона відзначила, що освітньо-професійна програма базується на компетентнісному підході й продемонструвала у презентації можливості цього напрямку інформаційної діяльності.

Фотогалерея:

Факультет журналістики