Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» – представники ЕПК

Серед переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» – представники ЕПК

23.11.2018 08:51 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж

Протягом усієї осені студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ брали учать у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» із різних предметів: фізики, біології, математики, інформатики. Реєстрація тривала з 1 по 30 вересня, а розпочати виконувати завдання можна було вже з 1 жовтня й по 2 листопада. Нещодавно стали відомі результати інтелектуального змагання.

Викладачі  математики ЕПК Тетяна Таран і Ганна Фоменко залучили до участі 90 першокурсників. Загалом, завдання були не такі вже й прості, але дуже цікаві. Додаткова перевага дистанційної олімпіади – можливість роботи над нею у будь-який час у зазначених межах проведення конкурсу. Адже доступ до особистого кабінету учасника був цілодобовий.

Серед студентів-учасників з ЕПК є один переможець – студент 1 курсу спеціальності «інженерія програмного забезпечення» Олексій Дедюкін. Набравши 92,5 бали із 100 можливих, він посів четверте місце серед  учасників з усієї області та отримав диплом 1-го ступеня.

Конкурсні питання олімпіади з біології опанували 62 студенти 1 курсу коледжу під керівництвом викладача Марини Попкової. Серед учасників - 6 переможців, що отримали дипломи 2 та 3 ступенів.

Студенти  спробували свої сили і з олімпіади по інформатиці. Викладач Ганна Миколаївна зареєструвала 4 студентів 1 курсу, із яких студентка 1 курсу спеціальності «право» Юлія Соколова,  набравши 70,2 бала, отримала диплом 3-го ступеня.

Під керівництвом викладача Ірини Шпуганич 35 студентів І-ІІ курсу мали можливість випробувати свої сили з фізики. 11 із них отримали дипломи 1-го, 2-го, 3-го ступенів. Ще 8 студентів взяли участь у конкурсі «Безпечний інтернет», із них семеро здобули дипломи 1-го, 2-го, 3-го ступенів.

Місця першості розподілилися наступним чином:

олімпіада з фізики:

Алдошина Тетяна ( 1 курс, група  К 61-18) – диплом І ступеня

Деопік Діана (1 курс, група К 73-18) – диплом ІІ ступеня

Трачук Віра (1 курс, група  К 73-18) – диплом ІІ ступеня

Єрмішин Дмитро (2 курс, група  К 121-17) – диплом ІІІ ступеня

Боконов Тимурджан (2 курс, група – К 121-17) – диплом ІІІ ступеня

Іщенко Сергій (2 курс, група  К 121-17) – диплом ІІІ ступеня

Салогуб Назар (2 курс, група  К 121-17) – диплом ІІІ ступеня

Чайка Владислав (2 курс, група  К 121-17) – диплом ІІІ ступеня

Крицкалюк Антон(2 курс, група  К 121-17) – диплом ІІІ ступеня

Соколенко Дар’я (1 курс, група К 72-18) – диплом ІІІ ступеня