Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам економічного факультету розповіли про можливості професійної реалізації у фіскальній службі Запорізької області

23.11.2018 08:43 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет працевлаштування студентів зустріч із роботодавцем

На економічному факультеті ЗНУ тривають профорієнтаційні зустрічі з роботодавцями. Нещодавно до студентів завітали представники Державної фіскальної служби. Із презентацією на тему «Можливості для професійної реалізації молодих фахівців у фіскальній службі Запорізької області» виступила начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Запорізькій області Людмила Савченко.

Під час розповіді вона виділила основні напрями діяльності фіскальної служби: адміністрування, контроль та сервісні послуги, що розширило уявлення студентів про це відомство. Не менш актуальним було представлення роботи фіскальної служби за дев’ятнадцятьма напрямами, оскільки кожен може обрати роботу за своїми вподобаннями.

Також були перелічені переваги роботи в ДФС: змога долучитися до реформування фіскальної служби, унікальний досвід, кар’єрне зростання, постійне підвищення кваліфікації, саморозвиток, соціальний захист.

Людмила Савченко відзначила, що необхідними умовами працевлаштування є диплом за освітні ступенем бакалавр або молодший спеціаліст, володіння державною мовою, знання податкового законодавства. Особливо цінною для студентів була інформація про те, де знайти вакансії та як підготуватися до тестування та співбесіди.

Презентація зацікавила всіх слухачів, у більшості студентів виникали питання щодо працевлаштування в ДФС. Завдяки відкритості та доступності подачі інформації, фахівцями зустріч була цікавою та продуктивною. Студенти подякували лектору й висловили сподівання на подальші зустрічі.

Вікторія Калінчук,

Інна Патенко