Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбувся перший етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

26.11.2018 08:51 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Нещодавно в Економіко-правничому коледжі ЗНУ завершився перший етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь у ньому взяло 33 студенти 1-2 курсів ЕПК.

Першокурсникам запропонували написати твір-роздум на тему: «Роль родини в мовному вихованні особистості». Студенти 2 курсу мали написати власне висловлення на тему «Без знання минулого немає майбутнього». Окрім того, студенти продемонстрували свої знання з лексикології, фразеології, стилістики та синтаксису.

Роботи перевірятимуть викладачі української мови та літератури: Доброскок С.О., Грушанська А.В., Коваль О.Ю., Матвєєва В.Є. та Стеценко А.О. За підсумками конкурсу будуть обрані троє переможців (незалежно від курсу та спеціальності), які вже 15 грудня візьмуть участь у випробуванні обласного рівня.

Фотогалерея:

Світлана Доброскок,