Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбувся майстер-клас власкора телеканалу СТБ Софії Богуцької

27.11.2018 14:51 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістки освітня діяльність майстер-клас зустріч

Двадцять шостого листопада на факультеті журналістики ЗНУ відбулася зустріч студентів із тележурналісткою Софією Богуцькою.

Софія закінчила журфак ЗНУ 2008 року, ще під час навчання почала працювати на ЗОДТРК «Запоріжжя», потім – на «11-му» каналі Дніпра, а тепер є власним кореспондентом телеканалу СТБ. Її сумарний практичний досвід у телевізійній журналістиці становить близько 15 років. Гостя – переможниця конкурсу «Честь Професії-2011» у номінації «Надія журналістики», ІV Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні-2015» у номінації «Культура» та ін.

Майстер-клас від Софії Богуцької відбувся у межах дисципліни «Медіакультура» за ініціативи доцента Анастасії Кондрико. Учасники заходу говорили про медіастандарти та особливості їхнього дотримання у новинній тележурналістиці.

Студентів цікавив практичний досвід Софії роботи в місцевій та загальноукраїнській медіаіндустрії, редакційна політика різних ЗМІ, їхні інформаційні пріоритети та ін. Присутні активно долучалися до дискусії: вони ставили гострі питання та висловлювали власні думки.

Такі зустрічі формують культуру майбутнього фахівця, встановлюючи етичні та правові професійні орієнтири.

Фотогалерея:

Факультет журналістики