Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту під час засідання круглого столу обговорили питання управління зовнішньоекономічною діяльністю

27.11.2018 15:11 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту освітній процес засідання круглого столу

Двадцять шостого листопада на факультеті менеджменту ЗНУ кафедра бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності провела засідання круглого столу на тему: «Сучасні проблеми менеджменту підприємствах - суб’єктах зовнішньоекономічної діяльності». У заході взяли участь викладачі кафедри і студенти факультету менеджменту.

Основною метою заходу було обговорення теоретичних та прикладних питань управління зовнішньоекономічною діяльністю в умовах невизначеності зовнішнього середовища суб’єктів господарювання, а також актуальних проблем та ризики митного контролю в умовах регіональної інтеграції України.

Головним лектором засідання круглого столу став завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД, професор Дамір Бікулов. Він окреслив основні прикладні проблеми сучасного менеджменту ЗЕД на вітчизняних підприємствах.

За результатами обміну думками було зроблено одностайний висновок про те, що з метою запобігання ризикам зовнішньоекономічної діяльності сучасної України, доцільно продовжувати тісну співпрацю науковців, практиків, представників влади та бізнесу й залучати до подальшої співпраці та експертних оцінок кращих українських фахівців і міжнародних експертів.

Жвава та конструктивна дискусія між викладачами – доцентами Олександром Олійником, Ольгою Головань і Світланою Марковою – та студентами сприяла створенню позитивної атмосфери засідання. Присутні залишились задоволені результатом проведення заходу й подякували його організаторам.

Факультет менеджменту