Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ЗНУ – лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Kiev Art Fest»

28.11.2018 08:53 Все Головні новини Університет Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв перемога

Двадцять четвертого-двадцять п’ятого листопада у Києві пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Kiev Art Fest». Серед конкурсантів були не лише представники з усіх куточків України, але й з Білорусі та Китаю. На фестивалі учасники представили близько 200 хореографічних, вокальних та циркових номерів. Студенти ЗНУ під час конкурсу гідно представили виш на всеукраїнському рівні.

Талановиті представниці Запорізького національного університету здобули такі призові місця у номінації «Естрадний вокал»:

Наркевич Анастасія, студентка 1 курсу факультету іноземної філології стала лауреатом ІІ ступеню у IV віковій категорії.

Демченко Інна, студентка 1 курсу магістратури факультет соціальної педагогіки і психології, стала лауреатом ІІ ступеню - V вікова категорія.

Хапрова Дар’я, 2 курс економічного факультету, також здобула Диплом ІІ ступеню в V віковій категорії.

Фотогалерея: