Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету зустрілися із роботодавцями

Студенти економічного факультету зустрілися із роботодавцями

29.11.2018 12:56 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет працевлаштування студентів зустріч із роботодавцем

На економічному факультеті ЗНУ відбулася традиційна зустріч студентів із роботодавцями. Цього разу на захід до третьокурсників спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» й «Облік і оподаткування» завітали фахівці ТОВ «Центр фінансових рішень»: заступник керівника Запорізького регіонального управління фінансової мережі «КредитМаркет», фахівець із маркетингу та персоналу Анна Токарева і фахівець із навчання Юлія Кошарна.

Координатори заходу, співробітники кафедри фінансів, банківської справи та страхування – її завідувач, професор Анатолій Кущик та доцент Андрій Линенко – представили учасникам зібрання гостей. А ті, своєю чергою, презентували напрям діяльності своєї фінансової організації, що працює у галузі кредитування. Вони окреслили перспективи кар’єрного зростання для молодих фахівців, які тут працюють, а також наголосили на перевагах, що їх надає організація. Адже для випускників економічних спеціальностей тут передбачена можливість безкоштовного навчання та стажування, офіційне оформлення й увесь соцпакет.

Окрім іншого, для студентів, які ще навчаються, існує перспектива працювати на умовах повної або часткової зайнятості. Фахівці з кредитування можуть працювати як у відділеннях мережі, так і в головному офісі – менеджерами та економістами тощо. Вимоги, які висуває роботодавець до молодого фахівця: відповідний рівень знань у даній галузі, бажання навчатися й розвиватися, комунікабельність, відповідальність, інші особисті професійні якості.

До речі, у мережі працюють і випускники економічного факультету ЗНУ, рівень підготовки яких повсякчас викликає схвалення з боку керівництва. Зокрема, сама Юлія Кошарна є випускницею ЗНУ 2014 року. Вона розповіла присутнім на зустрічі студентам про свою роботу й  запросила приєднуватися до згуртованого колективу їхньої фінансової організації. Це – чудова нагода одночасно навчатися у виші, здобувати практичний досвід, отримати своє перше робоче місце й отримувати гідну заробітну плату. Усі охочі працювати у галузі фінансування можуть звертатися до представників організації за телефоном: (067)246-01-14 (Анна).

Захід проходив у рамках традиційних щорічних зустрічей із роботодавцями, із якими співпрацює економічний факультет ЗНУ.

Олена Хлистун