Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вебінар «Коригування профілів автора та установи у Scopus» - для науковців ЗНУ

Вебінар «Коригування профілів автора та установи у Scopus» - для науковців ЗНУ

29.11.2018 15:39 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінар наукометричні бази даних Scopus та Web of Science

Запорізький національний університет разом з іншими закладами вищої освіти та науковими установами України отримали доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2018 р. № 1213 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до наукових електронних баз даних».

Використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science у дослідницькій діяльності – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.

Компанія Elsevier в рамках підтримки університетів, що отримали доступ до платформи Scopus, запрошує взяти участь у вебінарі "Коригування профілів автора та установи у Scopus", який відбудеться 30 листопада о 10.00 та буде присвячений таким питанням:

-     Як створюється профіль автора у Scopus?

-     Інструмент коригування профілю автора

-     Принципи формування профілю установи у Scopus

-     Можливості управління профілем установи

Доповідач – Марина Назаровець, тренер Elsevier, керівник Служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вебінар буде проведений українською мовою, тривалість 1 година. Під час вебінару учасники матимуть змогу поставити запитання та попросити про демонстрацію певних функцій.

Реєстрація за покликанням: https://www.brighttalk.com/webcast/10439/340928 або на сайті наукової бібліотеки ЗНУ http://library.znu.edu.ua/

Наукова бібліотека запрошує на вебінар до зали електронних ресурсів ( навчальний корпус №2, к. 126).

Наукова бібліотека