Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам допомагають у пошуку першого місця роботи

Студентам допомагають у пошуку першого місця роботи

29.11.2018 16:49 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування служба працевлаштування працевлаштування студентів

Серед пріоритетних напрямків роботи представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ – дієва допомога студентам старших курсів у пошуках першого місця роботи і у працевлаштуванні.

Про це йшлося під час низки зустрічей, які упродовж листопада співробітники відділу провели для слухачів магістратури 1 і 2 років навчання на всіх факультетах та для старшокурсників усіх спеціальностей Економіко-правничого коледжу.

Провідний фахівець Оксана Булавіна під час зустрічей запропонувала студентам скористатися можливостями сайту ЗНУ при пошуку роботи.

Вона розповіла про службу працевлаштування, яка входить до складу відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування університету і створена з метою допомоги студентам та випускникам у сприянні пошуку роботи, адаптації до сучасних вимог на ринку праці та для кар’єрного розвитку молодих фахівців.

Служба взаємодіє з усіма структурними підрозділами університету, службами зайнятості населення, профспілковими, молодіжними, громадськими організаціями, підприємствами та установами міста Запоріжжя.

Оксана Володимирівна розповіла учасникам зустрічей про основні функції служби працевлаштування. Зокрема, цей підрозділ:

- інформує студентів та випускників про вакантні місця на підприємствах, установах та організаціях на сайті університету в розділі «Працевлаштування» за покликанням: http://web.znu.edu.ua/vakansii/page/index.html ;

- укладає договори про співробітництво з роботодавцями;

- оновлює банк потенційних роботодавців;

- надає допомогу непрацевлаштованим випускникам для реєстрації у службі зайнятості за місцем проживання;

- оформлює направлення на роботу випускнику за вимогою підприємства, організації тощо;

- організовує заходи щодо сприяння працевлаштуванню тощо.

Крім того, на сайті університету в розділі «Працевлаштування» за покликанням: http://web.znu.edu.ua/vakansii/page/1812.ukr.html є можливість розмістити своє резюме. Воно буде у вільному доступі для роботодавців – партнерів ЗНУ. Тут же студенти зможуть ознайомитися з тим, як правильно складати резюме й як підготуватися до співбесіди.

Студентів також зацікавило повідомлення, що випускники університету денної форми навчання, які навчалися за державним замовленням, здобули освіту за напрямами (спеціальностями) педагогічного профілю (Освітні, педагогічні науки, Дошкільна освіта, Початкова освіта, Середня освіта (за предметними спеціальностями), Професійна освіта (за спеціалізаціями), Спеціальна освіта і Фізична культура і спорт) та уклали на термін не менше як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах мають можливість отримати одноразову адресну грошову допомогу. Ця допомога буде виплачена в п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлену на 1 січня календарного року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів».

Щодо цих та інших запитань, пов’язаних із працевлаштуванням, всі охочі можуть завітати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33 (навчальний корпус № 4), каб. 213, зателефонувати за номером: (061)228 75 41 або написати на електронну пошту служби працевлаштування: sp.ok@znu.edu.ua

Кожен студент ЗНУ, звернувшись до служби працевлаштування, отримає вичерпну консультацію й допомогу в пошуку першого місця роботи.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування