Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь в урочистому піднятті прапора Військово-морських Сил України

30.11.2018 16:21 Все Головні новини Університет юридичний факультет факультет іноземної філології громадянська акція підняття прапору Військово-морських Сил України

Двадцять дев’ятого листопада в Запоріжжі на Майдані Героїв, біля Запорізької облдержадміністрації провели масштабний патріотичний захід. На знак підтримки захисників наших морських кордонів та моряків, які перебувають у полоні Російської Федерації, відбулося урочисте підняття прапора Військово-морських Сил України. У заході взяли участь високопосадовці області, військові, представники громадських організацій, закладів вищої освіти та всі небайдужі патріоти міста. Не залишилися осторонь від цієї важливої події й представники Запорізького національного університету. До заходу долучилися викладачі та студенти юридичного факультету й факультету іноземної філології, співробітники відділу виховної роботи й інші представники вишу.

Під час урочистого підняття прапора голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, звертаючись до присутніх, зазначив:
- Сьогодні ми з вами зібрались, аби урочисто підняти прапор Військово-морських Сил України у знак підтримки мореплавців, яких захопили російські служби. Сучасний військово-морський прапор має вигляд історичного прапора флоту УНР. Тобто ще в 1918 році гетьман Скоропадський затвердив зразок військово-морського прапора, який став символом вільної України і готовності боротись за неї. Наші моряки завжди лишались елітою армії і саме вони завжди були на передовій оборони незалежної держави. Кілька днів тому ми побачили, як наших хлопців підступно захопили в полон. Хочу, аби ці події привернули увагу не тільки українців, а й всієї світової спільноти до того, що ми проти таких цинічних дій агресора. Ця нахабність показала справжнє обличчя нашого ворога. І йому більше не сховатись за брехнею та маніпуляціями.
- Ми вимагаємо повернути наших хлопців додому, а не тримати в полоні. Цей прапор має показати всім, що ми вболіваємо за наших моряків і чекаємо їх вдома живими, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Під час заходу також представники різних релігійних конфесій відслужили молебень на підтримку військовополонених моряків.