Головна сторінка / Викладачі / Брянцева Ганна Володимирівна

Брянцева Ганна Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра дизайну

Кандидат педагогічних наук, доцент, Гарант освітньо-професійної програми бакалаврського рівня “Графічний дизайн” член Спілки дизайнерів України

Розклад консультацій

• Вт 6 пара 16:05-17.25 щонеділі

Дисципліни

• Арт-проєкти,
  • Інфографіка,
  • Дизайн реклами,
  • Проєктування,
  • Вступ до спеціальності

CV

Закінчила з відзнакою у 1996 році Мелітопольський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Хімія ті інформатика і обчислювальна техніка», спеціаліст.

Упродовж 1997–2000 років навчалася у стаціонарній аспірантурі Мелітопольського державного педагогічного інституту.

У 2007 році рішенням Атестаційної колегії було присвоєно вчене звання доцента.

У 2009 році закінчила з відзнакою вищий навчальний заклад Інститут Реклами і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» і здобула кваліфікацію бакалавра з дизайну.

У 2019 році закінчила з відзнакою вищий навчальний заклад Інститут дизайну, архітектури та журналістики, галузь знань «02 — Культура і мистецтво», освітньо-професійна програма «Дизайн», кваліфікація «магістр зі спеціальності «Дизайн», викладач».

Займається дизайном комп’ютерних презентацій, розробкою подарункового пакування і листівок, проектуванням об’ємної рекламної продукції.

Працює на посаді доцента кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: професійна освіта, підготовка графічних дизайнерів, комп’ютерні технології в дизайні, застосування паперової інженерії у дизайні сувенірно-подарункової та рекламної продукції, опрацювання завдань тестової форми для тестового контролю з дизайну.

Публікація тез конференцій, отримання авторських свідоцтв, друк понад 30 наукових статей у фахових виданнях, підготовка навчальних посібників.

З 2008 р. є членом Спілки дизайнерів України.

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Брянцева Ганна Володимирівна