Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету СПП взяли участь в інтерактивному заході в рамках акції «16 Днів проти насильства»

Представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ взяли участь в інтерактивному заході в рамках Всеукраїнської акції «16 Днів проти насильства».

30 листопада представники факультету соціальної педагогіки та психології взяли участь в заході «Викорінимо насилля разом», який організували бібліотекарі відділу техніко-економічної літератури та відділу документів із гуманітарних наук  Запорізької обласної наукової бібліотеки. Метою зібрання було привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї та протидії жорстокого поводження з дітьми.

У заході взяла участь кандидат педагогічних наук, доцент, керівниця Центру гендерної освіти факультету соціальної педагогіки і психології ЗНУ Тетяна Голованова.

Вона проінформували присутніх про співпрацю центру гендерної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ та Запорізької обласної наукової бібліотеки, яка спрямована на розвиток і вдосконалення просвітницької діяльності з попередження насильства щодо жінок та дітей.

Крім того, студенти кафедри акторської майстерності та дизайну факультету СПП ЗНУ (керівник – Тетяна Петрік) представили увазі глядачів театралізоване дійство за цією тематикою, після якого відбулося обговорення побаченого.

Присутні змогли обговорити малюнки дітей шкіл міста та області, присвячені цій темі.

Факультет соціальної педагогіки та психології