Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Анонси / Новини / Математичний факультет оголошує про початок Обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики

08.01.2019 14:03

Взяти участь у Конкурсі можуть творчі роботи із математики та інформатики учнів та студентів коледжів.

Кінцевий термін подання роботи – 30 березня 2019 р.
Оголошення результатів – травень 2019 р.

Вимоги до робіт:
Тематика та зміст. У роботі має розглядатися (вирішуватись) сучасна проблема (теоретична або прикладна) математики або інформатики (або іншої галузі засобами математики та інформатики).
Структура пояснювальної записки (текст, що описує роботу, складається орієнтовно з таких розділів):
- Аргументоване формулювання сутності проблеми та огляд існуючих методів її вирішення;
- Опис авторських пропозицій щодо вирішення зазначеної у роботі проблеми;
- Практична реалізація авторських ідей та результати (що саме зроблено, як можна скористатись);
- Висновки;
- Список використаних інформаційних джерел.
3. Обсяг пояснювальної записки 10-20 стор. формату А4.

Керівники робіт мають зареєструвати роботу до 28 лютого 2019 року електронним листом на адресу zga@znu.edu.ua, вказавши повністю українською мовою наступні дані:
Учень-автор роботи - Прізвище Ім’я По-батькові (називний та родовий відмінки),
Навчальний заклад, клас,
Тема роботи,
Керівник роботи - Прізвище Ім’я По-батькові (називний та родовий відмінки), посада та звання.
Увага! На конкурс приймаються лише друковані роботи.

Консультації щодо тематики та оформлення робіт можна отримати за контактами zga@znu.edu.ua або 289-12-57 (0976876072) - Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету ЗНУ.

Критеріями для оцінювання поданих на конкурс матеріалів є:
- актуальність теми;
- творча спрямованість роботи;
- глибина опрацювання теми та висвітлених проблем;
- оригінальність методів дослідження (реалізації);
- особистий підхід автора до розв’язання проблеми;
- виконання умов оформлення (Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал 1,5, ілюстрації, розділи, зміст, оформлений за сучасними вимогами список інформаційних джерел).
За результатами конкурсів попередніх років більш ніж 300 учасників та педагогів-керівників цих робіт отримали нагороди, визнання таланту, досвіду, прагнення до успіху.