Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ відзначили в міському конкурсі «Перлина Запоріжжя»

Студентів ЗНУ відзначили в міському конкурсі «Перлина Запоріжжя»

03.12.2018 15:13 Все Головні новини Університет філологічний факультет юридичний факультет конкурс перемога

Нещодавно в ПК «Орбіта» відбулось урочисте нагородження переможців та учасників міського конкурсу «Перлина Запоріжжя». Його мета – підтримка всесвітньої та національної культури, сприяння та відродження історичних цінностей України, виховання національно-патріотичних почуттів, збереження народних, родинних традицій, всебічна підтримка творчої молоді та сімей міста. Представники різних факультетів вкотре довели, що у виші навчаються талановиті студенти, гідно презентувавши свій виш.

Організатором конкурсу виступило управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради. Начальник управління Олексій Савицький привітав усіх учасників, підкреслив, що цього року участь в конкурсі взяли більше ніж 400 учасників та всього було подано близько 1000 робіт.

Далі було нагороджено грамотами та цінними подарунками переможців конкурсу.

У номінації "поезія" перемогу здобув студент філологічного факультету Олександр Смирнов. Журі високо оцінило його поему, присвячену Тарасу Шевченку. Присутні на церемонії нагородження винагородили декламацію натхненних рядків гучними оплесками.

У номінації "Фоторобота" кращою стала ще одна представниця Запорізького національного університету - студентка 2 курсу спеціальності "Англійська мова та література. Переклад" факультету іноземної філології Анастасія Лишнікова.

Студентки 3 курсу юридичного факультету ЗНУ отримали грамоти за участь в конкурсі, Аліна Афанасьєва в номінації «фоторобота», Дарина Куліченко – у номінації «проза».

У холі палацу культури можна було побачити всі роботи учасників номінацій «фоторобота» та «малюнок».

Усі присутні мали можливість насолодитись виступами учасників конкурсу. А наприкінці організатори виступили з ініціативою провести «Відкритий мікрофон», коли кожен з глядацької зали може вийти на сцену та виступити. Зокрема, студентка ЗНУ Дарина Куліченко продекламувала власну поезію «Про Україну».

Усі учасники отримали велике задоволення від заходу.