Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші відзначили переможців минулорічного конкурсу «Абітурієнт-2018» на Кубок ректора ЗНУ

03.12.2018 16:41 Все Головні новини Турнір «Абітурієнт – 2018»

Третього грудня на засіданні ректорату вишу  відзначили цьогорічних переможців конкурсу «Абітурієнт-2018» на Кубок ректора ЗНУ – студентів-першокурсників Костянтина Подставного з юридичного факультету та Івана Семененка з факультету фізичного виховання.

Ректор ЗНУ Микола Фролов особисто привітав хлопців та вручив обіцяні грошові винагороди, зазначивши, що керівництво вишу завжди виконує  всі зобов’язання і обов’язки перед студентами.

Долучившись до  турніру «Абітурієнт-2018», хлопці з Федорівської загальноосвітньої школи Пологівського району мали змогу не тільки продемонструвати високий рівень фізичної підготовки і спортивної майстерності, кмітливість  та командний дух під час фінальних змагань,  але і поборотись за перемогу і грошовий приз від ректора. Адже перемога в цьому конкурсі дозволяє талановитим і цілеспрямованим абітурієнтам не тільки отримати додаткові бали для вступу, але і стати володарями  певної  суми грошової винагороди  - за умови  вступу до ЗНУ. Ці кошти, наприклад, ті студенти, які вступили на навчання за контрактом, зможуть витратити на оплату першого  семестра навчання. Крім того, треба зазначити, що даний турнір, який проводиться за ініціативи та підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова, допомагає  в популяризації  здорового способу життя, фізичної культури та спорту серед школярів,  а також дозволяє показати талановитій і активній молоді переваги вступу на факультети вишу.

Цьогорічні переможці конкурсу з впевненістю говорять, що не помилилися з вибором вишу і факультетів для навчання, і радять іншим абітурієнтам вступати до ЗНУ, адже тут можна здобути якісну освіту, перспективну і затребувану на ринку праці професію. Наприклад, Костянтин  Подставний обрав юридичний факультет, тому що цікавиться і хоче глибоко вивчати саме галузь правознавства, а в подальшому планує здобувати практичні навички в органах МВС. А ось Івану Семененку подобається саме спорт і він обрав факультет фізичного виховання, аби розвиватися саме в цьому напрямку. Крім того, він захоплюється волейболом і хоче в майбутньому професійно займатись цим видом спорту.

За словами студентів-першокурсників, зараз вони зосереджені на навчанні і з допомогою висококваліфікованих викладачів опановують нові цікаві предмети, але і залишають час на дозвілля, відвідуючи спортивну секцію з волейболу. Незабаром вони планують взяти участь у спортивних змаганнях з волейболу в рамках студентської спартакіади вишу.

Олена Переверзєва