Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся майстер-клас із пісочної терапії

05.12.2018 11:36 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес майстер-клас

Четвертого грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології для студентів 4 грудня відбувся майстер-клас із пісочної терапії «Конфлікти в парі: як будувати ідеальні стосунки», де тренером виступила магістрантка першого року навчання напрямку підготовки «Психологія» Анфіса Сліченко. Захід відбувся під координацією доцента Ольги Іщук – керівника Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу ЗНУ. Метою майстер-класу було підвищення професійного рівня студентів.

Під час заходу Анфіса Сліченко розповіла про психотерапію за допомогою піску, про особливості роботи з парами, назвала та прокоментувала основні постулати взаємовідносин в будь-яких партнерських відносинах та запропонувала учасникам практичні техніки.  На майстер-класі було задіяно дві пісочниці, – класична та з різнокольоровим підсвітленням, які було надано з Навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології ЗНУ Наталією Мамай.

Практичні вправи зацікавили учасників майстер-класу, багато хто з задоволенням взаємодіяли з піском, змінювали колір фону для пісочних картин, відслідковували потік власних емоцій та думок. Анфіса чудово продемонструвала взаємодію між психологом-практиком та клієнтом під час терапевтичної сесії.

Організатор щиро подякували всім учасникам, хто завітав на майстер-клас та допоміг у його підготовці. Окремо щирі слова подяки вони висловили декану факультету соціальної педагогіки та психології Ользі Пономаренко, завідувачу кафедри психології Наталії Губі та завідувачу навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології Наталії Мамай.

Також організатори запевнили, що у їхніх планах – проведення нових цікавих і корисних майстер-класів.

Факультет соціальної педагогіки та психології