Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізвиховання організували науковий семінар до Міжнародного дня людей з інвалідністю

05.12.2018 11:43 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання освітній процес наукова діяльність

Третього грудня студенти 2 курсу та викладачі кафедри зі спеціальності «фізичної терапії та ерготерапії» факультету фізичного виховання Запорізького національного університету провели захід, приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Учасники зібрання підготували тематичні доповіді й презентації.

Нагадаємо, що 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй було проголошено Міжнародний день інвалідів. Прийнято щорічно відзначати 3 грудня.

На захід запросили студентів старших курсів та викладачів кафедри фізичної реабілітації. Головною метою цього зібрання було донести до присутніх, майбутніх фізіотерапевтів та ерготерапевтів їхню роль та місце в лікуванні людей з інвалідністю. Їм розповідали, на які методики потрібно спиратися при проведенні діагностики хворого, адже на даний момент реабілітація, як наука, не має своїх чітких меж.

Організатори заходу стали доцент Наталія Позмогова та викладачі кафедри фізичної реабілітації за підтримки завідувача кафедри, професора Надії Богдановської.

Із доповідями перед присутніми виступили: Михайло Семешко (тема роботи: «Роль і місце ерготерапевта в лікувально-діагностичному процесі»), Валерія Мацола («Інструменти оцінки рухових навичок, активності та участі у роботі ерготерапевта»), Тетяна Красильникова («Засоби відновлення великої та дрібної моторики»), Інна Гордина («Формування соціально-побутових навичок як процес  ерготерапевтичного втручання»), Владислав Руленко («Працетерапія як засіб соціальної реалізації») й Ілона Меснянкіна («Роль відпочинку в забезпеченні належної якості життя у осіб з обмеженими можливостями»).

Усі виступи викликали щире зацікавлення аудиторії, про що свідчили запитання й активне обговорення.

Факультет фізичного виховання