Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На сайті ЗНУ додано нові форми документів структурних підрозділів

На сайті ЗНУ додано нові форми документів структурних підрозділів

05.12.2018 13:40 Все Головні новини Форми документів звітність бланки

У Запорізькому національному університеті дбають не лише про осучаснення освітнього процесу, але й про оптимізацію всіх галузей життєдіяльності вишу. Зокрема, за ініціативи ректора ЗНУ Миколи Фролова та проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова, у рамках дебюрократизації та модернізації діловодства на головній сторінці університету в рубриці «Офіційна інформація» активно працює рубрика «Форми документів»:

За цим покликанням Ви знайдете чимало нових та найрозповсюдженіших форм і бланків документів від таких підрозділів, як навчальний відділ, відділ кадрів, відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності, науково-дослідна частина, наукова бібліотека, відділ аспірантури і докторантури, відділ діловодства, архіву та режимної роботи, міжнародний відділ, відділ виховної роботи, центр інтенсивного вивчення іноземних мов. Усі розміщені тут документи можна завантажити у популярних форматах: .doc та .pdf. При їхньому підборі виходили з того, бланки яких документів найчастіше використовуються у діловодстві університету.

За необхідності, відтепер з’явилась можливість завантажити й роздрукувати потрібний Вам бланк, витративши на це менше хвилини, а вже потім, заповнивши його, звернутися до конкретного підрозділу. Це дозволить не лише зекономити час конкретного працівника, але й допоможе в раціоналізації організації роботи зазначених відділів та університету в цілому. Важливо, що розділ веб-сайта з формами документів буде поповнюватися й надалі.

За словами проректора Юрія Каганова, трендом сучасної системи державного управління є електронне врядування, елементи якого поступово мають реалізовуватися й у діяльності університету.