Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейболістки з ФІФ посіли перше місце в університетській спартакіаді

Волейболістки з ФІФ посіли перше місце в університетській спартакіаді

05.12.2018 16:09 Все Головні новини Факультети Журналістики Іноземної філології Менеджменту Спартакіада спорт жіночий волейбол нагородження

Четвертого грудня в ЗНУ в рамках проведення щорічної студентської спартакіади відбулися фінальні матчі, а також – нагородження переможців жіночого турніру з волейболу.

Цього року в змаганнях брали участь 10 команд – представниць різних факультетів. У результаті напруженої гри призові місця розподілися наступним чином: 1 місце – у команди факультету іноземної філології, 2 – у спортсменок факультету менеджменту, а 3 місце посіли волейболістки факультету журналістики.

Коментуючи цьогорічні змагання, керівник секції спортивного напрямку кафедри фізичного виховання, головна суддя змагань Дар’я Винюк відзначила старанність учасниць турніру, їхню вмотивованість і прагнення до перемоги. Усі ігри проходили в три партії, і саме третя з них ставала вирішальною. Так, під час фінальної гри між командами ФІФ і факультету менеджменту за першість після завершення двох партій рахунок був 1:1. Тож саме третя партія стала вирішальною і дала відповідь на запитання: хто ж із спортсменок цього року здобуде перемогу?

Дар’я Валеріївна зауважила, що команда ФІФ здобула перемогу, бо там усі спортсменки показали себе сильним і злагодженим колективом, грали на однаковому, досить високому рівні. До речі, раніше представниці цього факультету стабільно входили під час змагання з волейболу в трійку лідерів, однак уперше стали переможцями.

Також непогано зарекомендували себе представники факультету менеджменту, заслужено посівши почесне друге  місце.

Окремо суддя виділила факультет журналістики, представниці якого раніше не потрапляли до трійки нагороджених під час змагання з волейболу. Тож цьогорічне третє місце для них – гарне досягнення, яке свідчить про появу нових спортивних зірок у ЗНУ.

А розкритися їм допомагає студентська спартакіада, яка проходить завдяки злагодженим зусиллям співробітників спортивно-оздоровчого комплексу та при сприянні профспілкового комітету ЗНУ.

Крім того, що допомагає студентам розкрити свої спортивні таланти, сама спартакіада щороку розвивається. Скажімо, цього року вперше в її рамках провели змагання зі стрітболу (у форматі 3 на 3). У спортивних змаганнях охоче беруть участь представники всіх факультетів.