Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші підтримують науковий потенціал учених

У виші підтримують науковий потенціал учених

06.12.2018 09:03 Все Головні новини Виплата матеріальних винагород за захист кандидатських та докторських

У Запорізькому національному університеті значна увага приділяється cтимулюванню якісної та сумлінної праці, виробничих досягнень, плідних наукових  і творчих надбань, зростання інтелектуального потенціалу фахівців, а також розвитку кадрового потенціалу.

Нагадаємо, що умовами Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом ЗНУ  передбачена виплата матеріальної винагороди за захист дисертацій на здобуття наукового ступеня. Згідно з умовами Колективного договору, на сьогодні матеріальна винагорода за захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук - 30 тис грн, кандидата наук (доктора філософії) - до 15 тис грн (для осіб, які захистили дисертацію до закінчення терміну навчання в аспірантурі). Також із метою підвищення наукового потенціалу університету, активізації творчої діяльності та задля фінансової підтримки науковців передбачена виплата винагороди авторам університету за публікації, що входять до міжнародної реферативної бази даних «Scopus» або «Web of Science», у розмірі 3000 гривень. Крім того, здійснюється преміювання за кожне підвищення на одиницю значення h-індексу (індексу Гірша) в міжнародній наукометричній базі даних Scopus за умови відображення у профілі автора та в його статтях приналежності до Запорізького національного університету (від  5 до 15 тис грн).

Так,  у листопаді з метою підтримки наукового потенціалу університету було виплачено матеріальне заохочення за захист 2 дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук, за публікацію 9 наукових статей у «Scopus» та «Web of Science», а також за підвищення індексу Гірша. Таким чином науковий потенціал університету було підтримано на загальну суму 86,5 тисяч гривень.