Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології влаштували німецькомовне різдвяне свято

На факультеті іноземної філології влаштували німецькомовне різдвяне свято

На факультеті іноземної філології влаштували  німецькомовне різдвяне свято
06.12.2018 14:17 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології кафедра вивчення другої іноземної мови освітній процес вистава свято

П’ятого листопада на факультеті іноземної філології ЗНУ влаштували Різдвяне свято німецькою мовою. Його ініціатором й організатором стала доцент кафедри викладання другої іноземної мови Алла Мамедова. А дієвими учасниками свята – студенти спеціальності «англійська мова та література (філологія)» (групи 303, 401 і 402) та спеціальності «англійська мова та література (переклад)» (група 402). Тож для них цей захід став чудовою нагодою продемонструвати не лише свої творчі здібності й акторські таланти, але й засвідчити високий рівень володіння другою, німецькою, мовою.

На заході крім студентів факультету, були присутні почесні гості – декан ФІФ Галина Морошкіна, завідувач кафедри викладання другої іноземної мови Катерина Ружин і багато інших викладачів із різних кафедр. Усі вони високо оцінили талановиті виступи учасників свята.

На початку заходу його ведуча – студентка 4 курсу спеціальності «англійська мова та література (переклад)» Анна Попова – привітала всіх присутніх на чудовому святі й подякувала їм за підтримку, дуже важливу для учасників заходу.

Таке німецькомовне свято давно перетворилося на гарну традицію для факультету іноземної філології: його відзначають уже одинадцять років поспіль. І щоразу прагнуть підійти до його організації творчо й вразити глядачів.

Оскільки Різдво – святковий час, то для тематичного свята студенти вирішили інсценізувати відомі твори видатних казкарів братів Грімм – «Бременських музик», «Золотого гусака» і «Білосніжку». При цьому до завдання вони підійшли відповідально й творчо, підібравши відповідний реквізит, адаптувавши тексти казок до сцени й поставивши за ними міні-вистави – яскраві, динамічні і з почуттям гумору.

Кожен виступ був винагородженні оваціями всіх присутніх на заході.

Наприкінці свята представники кожної групи-учасниці виконали відомі німецькі й англійські різдвяні пісні, яким підспівували присутні в аудиторії студенти й викладачі. А на пропозицію ведучої Анни Попової свято завершили спільним виконанням традиційної української колядки «Нова радість стала».

Доцент Алла Мамедова щиро подякувала й студентам-учасникам свята, і всім присутнім на заході. Своєю чергою, викладачі, від імені всіх глядачів, схвально відгукнулися про організаторів й учасників свята й запевнили, що в них залишилися дуже приємні враження від вистав. Студенти висловили свою згоду з цим твердженням гучними оплесками.

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко