Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ привітали зі святом українських воїнів

Студенти ЗНУ привітали зі святом українських воїнів

06.12.2018 16:23 Все Головні новини Центр культури концерт День Збройних Сил України Почесна грамота

Студенти Запорізького національного університету активно долучилися до відзначання Дня Збройних Сил України. Зокрема, представники різних факультетів зі святковими поздоровленими завітали до 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька січ».

Талановиті вокалісти вокальної студії «Кантилела» центру культури вишу та учасники конкурсу таланту та мужності «Містер University», організатором якого теж є центр культури, не лише щиро привітали воїнів української армії та подякували їм за захист Батьківщини. Також вони влаштували для військовослужбовців святковий концерт, який глядачі винагородили гучними оплесками й словами щирої вдячності.

Крім того, командування 55-ої артилерійської бригади «Запорізька січ» відзначило Центр культури ЗНУ Почесною грамотою. Представникам університету подякували за вагому підтримку воїнів та зазначили, що виступи учасників концерту зігріли серця всіх присутніх.

У Почесній грамоті, зокрема йдеться про те, що «саме задля вас, справжніх патріотів, ми присягаємося віддано служити і бути гідними Присяги, яку давали на вірність Українському Народові».

Центр культури ЗНУ