Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Ганна Дмитренко – переможниця Чемпіонату України з шашок-100 серед жінок

07.12.2018 09:37 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології спорт шашки перемога

Третьокурсниця факультету іноземної філології Ганна Дмитренко здобула золото в Чемпіонаті України з шашок-100 серед жінок (м. Херсон). У змаганнях брали участь понад 20 найсильніших спортсменок України.

Нагадаємо, що в Ганни Дмитренко вже є досягнення на державному та міжнародному рівнях. Зокрема, вона – дворазова чемпіонка світу серед юніорок, призер чемпіонатів Європи, багаторазова чемпіонка України на молодіжному рівні.

2018 рік став переможним для нашої спортсменки. Упродовж року вона вже виборола срібло Чемпіонату світу серед жінок у складі жіночої збірної України, стала переможцем Кубка України серед жінок у швидкій грі.

Колектив Запорізького національного університету пишається Ганною Дмитренко, вітає її із черговою вагомою перемогою та бажає нових здобутків і перемог у спортивній кар’єрі та подальших успіхів у навчанні!