Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики навчають старшокласників Запоріжжя основам медіаграмотності

07.12.2018 10:17 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики тренінг із медіаграмотності співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Представники факультету журналістики продовжують проводити тренінги з медіаграмотності для школярів. Шостого грудня студентки 3 курсу факультету журналістики у межах дисципліни «Медіакультура» провели черговий, третій, інтерактивний тренінг з основ медіаграмотності для учнів 10 класу загальноосвітньої школи № 89.

Представники журфаку розказали старшокласникам про небезпеку маніпуляцій у соціальних мережах, зокрема, і через ботів, акцентували увагу на засобах виявлення та боротьби з ними. Школярів зацікавила тема тренінгу, тому вони швидко включилися в обговорення. У результаті такої ефективної взаємодії наприкінці зустрічі учні вже самостійно успішно розпізнавали фейкові акаунти.

«Мета наших тренінгів полягає в приверненні уваги молоді до проблеми медіаманіпуляцій, що набуває загрозливих масштабів. Наша ініціативна група прагне озброїти школярів такою необхідною сьогодні навичкою критично мислити», – розповіла доцент кафедри видавничої справи та редагування, заступник декана з виховної роботи факультету журналістики, координатор просвітницького проекту Анастасія Кондрико.

Представники факультету журналістики Запорізького національного університету і надалі планує проводити такі заходи.

Дар‘я Плотникова,

студентка 3 курсу факультету журналістики