Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели низку модельованих засідань міжнародних органів управління

На юридичному факультеті ЗНУ відбулася низка модельованих засідань міжнародних органів управління – засідання Генеральної асамблеї ООН, Міжнародного кримінального суду та Європейського суду з прав людини. Моделювали засідання органів управління студенти 4 курсу юридичного факультету.

Модератором серії модельованих засідань стала заступник декана з наукової роботи, доцент Ія Пелех. Студенти, які брали участь у засіданнях є членами Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету.

Моделювання відбувалося у кілька етапів. Протягом листопада студенти готували матеріали справ, редагували їх. А на грудень було призначено фінальний етап – моделювання, у якому студенти, відповідно до поданих матеріалів та сформованих команд, демонстрували свої напрацювання. Захід проходив упродовж двох днів, усі команди презентували цікаві засідання щодо актуальних проблем міжнародного права. Особливо активними визнали студентів 1, 2 та 5 груп.

Варто відзначити, що всі засідання були максимально наближені до реальних та матеріали справ та засідань, відповідали міжнародним нормативно-правовим актам та стандартам.

Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць коментуючи перебіг заходу, зауважила, що Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету активно працює в напрямку проведення різнопланових заходів, та відзначила подяками всіх учасників низки модельованих засідань.

Фотогалерея:

Юридичний факультет