Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі відбулися ІІІ Грудневі наукові читання

В Економіко-правничому коледжі відбулися ІІІ Грудневі наукові читання

В Економіко-правничому коледжі відбулися  ІІІ Грудневі наукові читання
07.12.2018 15:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж молода наука ІІІ Грудневі наукові читання

Шостого грудня в ЕПК втретє провели Грудневі наукові читання. Цього року їхня тема звучала так: «Стоп плагіат: академічна доброчесність – запорука якісної освіти в ЕПК ЗНУ». Для участі в заході викладачі, кращі студенти та першокурсники зібралися в актовій залі.

На початку заходу пролунав Гімн України. Заступник директора з науково-методичної роботи Альона Ходаковська привітала всіх присутніх й оголосила захід відкритим. Згодом слово вона надала проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександру Гурі. Олександр Іванович наголосив на важливості та актуальності теми Грудневих наукових читань та урочисто нагородив таких переможців конкурсу «Кращий студент коледжу»:

- номінація «Кращий студент-науковець» - студент 3 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення Микита Кравець;

- номінація «Кращий студент-аналітик» - студент 3 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення Ілля Шведов;

- номінація «Кращий студент-аналітик» - студент 2 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення Назар Салогуб.

Альона Валеріївна розповіла про весняну конференцію «Молода наука-2018». Минулого року на конференції було представлено 14 секцій, роботи яких перевірялися для публікації на антиплагіат.

Також слово було надано голові Наукового студентського товариства ЕПК ЗНУ Микиті Кравцю та його заступнику Анастасії Алешкіній. Вони поінформували присутніх про проведення «Молодої науки-2019», кількість секцій, правила написання роботи та реєстрації для участі.

На пленарному засіданні були представлені кращі роботи минулого року. Першою зі своєю доповіддю виступила студентка 3 курсу спеціальності «журналістика» Софія Кравчук, яка розповіла про основи академічної доброчесності, її види, приклади порушення та покарання. Наступним доповідав Єгор Вознов, студент 2 курсу спеціальності менеджмент. Темою його була «Віртуальна валюта Bitcoin».

Не забули на Грудневих читаннях й про проектну діяльність. Викладач коледжу Тетяна Бондаренко та студентки 2 курсу спеціальності правознавство розповіли про свою ідею створення онлайн-квесту для абітурієнтів.

Після цікавого екскурсу завданнями та ребусами квесту до доповіді була запрошена студентка 2 курсу спеціальності «журналістика» Анна Драчова з темою роботи «Особливості вживання молодіжного сленгу на основі матеріалів серіалу ‘’Школа’’».

На цьому пленарне засідання завершувалося, але Грудневі читання продовжували свою роботу, але вже за секціями, куди й запросила студентів Альона Ходаковська.

На секції інженерії програмного забезпечення свої роботи представляли:

- Тимуржан Боконов (керівник - Ходаковська А.В.) «Закони України про інформацію та дотримання принципів академічної доброчесності».

- Олексій Базилевський, Сергій Іщенко (керівник - Борисовська Ю.О.) «Топ-5 інформаційних технологій»

-                    Анастасія Алешкіна (керівник - Циммерман Г.М.) «Telegram-bot ЕПК».

Про Медичну реформу в Україні та недосконалість механізму впровадження в контексті соціального супротиву (Аліна Тарханова (керівник - Іщенко М.Ю.)), клонування людини та правову регламентацію (Світлана Покатаєва (керівник - Іщенко М.Ю.)), про реформування вищої юридичної освіти в Україні (Анна Голуб (керівник - Іщенко М.Ю.)) розповіли на секції правознавства.

На секції журналістики обговорювалися теми особливостей вживання молодіжного сленгу, огляду сучасних антиплагіатних програм, жанрових особливостей подієвих репортажів у друкованих центральних виданнях та тема гайдлайну як засобу візуальної ідентифікації іміджево-рекламної продукції Економіко-правничого коледжу (Анна Драчова, гр. К 61-17, Дмитро Єрмішин, гр. К 121-17, Дмитро Нагорний, гр. К 61-16 (науковий керівник - Романюк Н. В), Діана Ковальова, гр. К 61-16 (науковий керівник - Микитів Г.В.)). Також під час роботи цієї секції з доповіддю про використання платформи WordPress для редагування мультимедійного контенту виступила випускниця ЕПК, студентка 4 курсу факультету журналістики Ольга Різенко (науковий керівник - Микитів Г. В.).

Фізичне виховання і спорт обрали для себе такі теми:

- «Стан відповідності гірськолижних курортів Карпат європейським стандартам» – Олександр Сірик (керівник Прилипко О.В.)

- «Технологія функціонування готельної індустрії» – Катерина Самарська (керівник Прилипко О.В.)

- «Фізичне виховання в Україні від Європейських орієнтирів до Європейської якості» – Софія Лук’янова (керівник Бєлоус А.О.)

- Секція Соціальної роботи та педагогіки сьогодні обговорювала теми впливу інноваційних технологій на вибір спеціальності в ЕПК (Анна Бут (керівник – Ніколаєва Л.Г.)), проблеми залучення молоді до волонтерської діяльності (Вікторія Шашкіна (керівник – Маловічко О.В.)) та стоп булінгу (Анастасія Карнаухова (керівник - Тарасова К.Ю.)).

А на секції економіки та менеджменту прозвучали такі доповіді:

- «Lending BitConnect — піраміда чи розумне інвестування?» (Анна Валяєва (керівник - Мордвінова І.О.))

- «Інфляція та шляхи її подолання в умовах економічної кризи» (Анна Сьомак (керівник - Птіцина Л.А.))

Дякуємо усім учасникам ІІІ Грудневих наукових читань за плідну працю та бажаємо успіхів та наснаги у майбутній науковій діяльності!

Економіко-правничий коледж