Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК студенти 4 курсу спеціальності «правознавство» успішно захистили курсові роботи

10.12.2018 09:49 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правовий коледж освітній процес захист курсових робіт

Днями в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся захист курсових робіт студентів 4 курсу спеціальності «правознавство».

Майбутніх юристів оцінювала комісія у складі викладачів юридичних дисциплін коледжу Марини Іщенко, Ольги Кравченко та завідувача педагогічним відділенням Ірми Федючок. Крім того, на захід почесними гостями запросили випускників 2018 року спеціальності «правознавство»: Анну Кумер, Дарину Куліченко, Анастасію Чуприну та Костянтина Федосєєав.

Під час захисту студентами було представлено дослідження з таких питань. як: правові порушення зобов’язання, підстави припинення права власності, форми та способи захисту цивільних прав тощо.

Відмінно впорались студентки Бобченко К., Козлова М., Панасюра Н., Тітова О., Соник В., Тарханова А. та інші, які за час навчання та проходження виробничої практики поглибили базові знання з дисципліни «Цивільне та сімейне право».

Колектив ЕПК вітає четвертокурсників з успішним захистом та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!