Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті організували профорієнтаційну екскурсію для студентів професійного училища

10.12.2018 15:29 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет кафедра садово-паркового господарства та генетики профорієнтаційна діяльність екскурсія

На біологічному факультеті триває активна й багатовекторна профорієнтаційна діяльність. Різноманітні заходи, у яких беруть участь не лише викладачі, але й студенти усіх спеціальностей факультету, адресовані не лише старшокласникам м. Запоріжжя й області, але й представникам професійних технічних училищ. Зокрема, днями на біологічний факультет, на запрошення його керівництва, завітали 10 студентів спеціальності «фітотехнологія та фітодизайн» Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище № 1».

Абітурієнтів гостинно зустріли викладачі біологічного факультету. Про особливості навчання за різними спеціальностями кафедр, досягнення студентів і перспективи, які відкриваються перед випускниками ЗНУ, йшлося під час розмови гостей факультету із завідувачем кафедри садово-паркового господарства та генетики, професором Віктором Ляхом, доцентами цієї кафедри Іриною Приступою й Іриною Поляковою. Доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Войтович, серед іншого, висвітлила перед випускниками училища особливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання з дисциплін природничого циклу та підготовки до нього.

Крім того, для гостей факультету влаштували екскурсію кафедрами, ознайомили з аудиторним і матеріально-технічним фондом начального корпусу № 3 та з його кадровим складом. Кульмінацією зустрічі з абітурієнтами стали майстер-клас «Виготовлення прикрас із ліпаки» від асистента кафедри садово-паркового господарства та генетики Аліни Бережної та захопливої вікторини «Чарівна ботаніка», яку провела доцент цієї ж кафедри Світлана Яковлєва-Носарь.

За результатами участі в майстер-класі студенти училища отримали сертифікати, а їхню активність відзначили солодкими подарунками. Гості факультету щиро подякували організаторам заходу. Вони запевнили, що перебування в ЗНУ справило на них дуже позитивне враження й сприяло визначенню щодо закладу вищої освіти, де вони планують у майбутньому продовжити навчання.