Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Постійний склад працівників ЕПК успішно склав диференційований залік

Постійний склад працівників ЕПК успішно склав диференційований залік

11.12.2018 08:58 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж цивільний захист залік

Нещодавно, відповідно до вимог Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою КМ України від 23.10.2013 № 819, на підставі наказу ректора ЗНУ висококваліфікована комісія перевірила знання з питань цивільного захисту постійного складу працівників Економіко-правничого коледжу.

До складу комісії  увійшли в.о. директора Економіко-правничого коледжу Альона Ходаковська, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександра Данілкіна та начальник штабу, завідувач виробничої практики коледжу Інна Кирилова.

Відповіді на питання вимагали знань щодо нормативно-правових актів та керівних документів у галузі цивільного захисту та вміння їхнього застосовування в практичній роботі, організації евакуаційних заходів. А також – планування і проведення заходів ЦЗ у навчальних закладах, підготовка і проведення Дня цивільного захисту.

За результатами заліку комісія відзначила ґрунтовні знання викладачів коледжу щодо питань, пов’язаних із діями при надзвичайних ситуаціях та з цивільним захистом населення.